Wizyta prof. Kadishy Nurgali z Eurazjatyckiego Uniwersytetu Państwowego im. L. Gumilowa (Nur-Sultan, Kazachstan) w IFW

W dniach 8–12 kwietnia 2018 roku gościem Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej jest prof. Kadisha Nurgali z Eurazjatyckiego Uniwersytetu Państwowego im. L. Gumilowa (Nur-Sultan, Kazachstan).

W trakcie swojego pobytu pani prof. K. Nurgali weźmie udział w seminarium online „Актуальные проблемы образования: теория, методология, практика” zorganizowanym wspólnie przez Instytut Filologii wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Katedrę Języka Rosyjskiego Eurazjatyckiego Uniwersytetu Państwowego.

W trakcie pobytu pani prof. K. Nurgali wygłosi również wykłady dla studentów i spotka się z pracownikami i doktorantami IFW w celu omówienia warunków dalszej współpracy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.