Warsztaty z pozyskiwania funduszy oraz warsztaty antystresowe dla studentów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania dla studentów kierunków sosnowieckiej części  Wydziału Humanistycznego warsztatów z pozyskiwania funduszy (30 godzin, grupa maksymalnie 14 osób) oraz warsztatów antystresowych (16 godzin, grupa maksymalnie 10 osób).

Zajęcia te odbywałyby się w Sosnowcu w budynku Wydziału Humanistycznego w terminie uzgodnionym z zainteresowanymi studentami.

Więcej informacji o warsztatach z pozyskiwania funduszy znajdą Państwo tutaj: http://www.projektkariera.ijp.us.edu.pl/pl/start-iiedycja/szkolenia-kursy2/foundraising/

Więcej informacji o warsztatach antystresowych znajdą Państwo tutaj: //www.projektkariera.ijp.us.edu.pl/pl/start-iiedycja/szkolenia-kursy2/warsztaty-antystresowe/

Jeśli oferta okaże się interesująca dla studentów zgłoszenia grup można nadsyłać do pani dr Katarzyny Sujkowskiej-Sobisz, Pełnomocnika Dziekana Wydziału Humanistycznego ds. innowacji oraz inicjatyw społeczno-edukacyjnych na adres mejlowy katarzyna.sujkowska-sobisz@us.edu.pl.