Uwaga! Zmiany w obsłudze podróży zagranicznych

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że rozstrzygnięty został przetarg nieograniczony na „Kompleksową organizację zagranicznych podróży służbowych pracowników, studentów i gości Uniwersytetu Śląskiego, w tym rezerwację, sprzedaż i dostawę według bieżących potrzeb biletów lotniczych, kolejowych, autobusowych i promowych oraz usługę wizowania paszportów”.

W związku z tym uprzejmie prosimy o dokonywanie rezerwacji biletów i  wizowania paszportów od 7 grudnia 2017 roku wyłącznie w Bankowym  Biurze Podróży „TravelBank” Sp. z o.o.

Pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego będą obsługiwani telefonicznie pod nr 22 483 32 28; 22 483 32 27; 22 483 32 33 oraz elektronicznie pod adresem: us@travelbank.com.pl. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Bilety będą dostarczane w formie elektronicznej na adres e-mail wyjeżdżającego lub w wersji papierowej do macierzystych jednostek organizacyjnych uniwersytetu. Dostępna jest również strona internetowa/platforma on-line do samodzielnego wyszukiwania połączeń: www.travelbank.com.pl.

Płatnościami za bilety będzie się zajmował, tak jak dotychczas, Dział Współpracy z Zagranicą. Więcej informacji na temat procedury rezerwacji biletów oraz wizowania paszportów znajduje się na stronie: http://dwz.us.edu.pl/content/podróż.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z realizacją wyjazdów zagranicznych, uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikami  Działu Współpracy z Zagranicą:

Uprzejmie prosimy też o niezwłoczne zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i uwag związanych z pracą Bankowego Biura Podróży „TravelBank” Sp. z o. o. na adres mailowy: bozena.kwietniewska@us.edu.pl.

Dział Współpracy z Zagranicą