Konkurs Recytacji Poezji Rosyjskiej. Zmiana godziny eliminacji!!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy studentów wszystkich specjalności do udziału w XX Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji Rosyjskiej. Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji uczelnianych i eliminacji centralnych.

Zgłoszenia do udziału w eliminacjach uczelnianych (imię i nazwisko, kierunek i rok studiów) prosimy przesyłać do 10 maja 2018 roku na adres dr Gabrieli Wilk, gabriela.wilk@us.edu.pl.

Eliminacje uczelniane w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej odbędą się we wtorek 15 maja 2018 roku o godz. 15.00 w gab. 4.14.

Na eliminacje uczelniane studenci powinni przygotować 2 lub 3 utwory poetyckie w języku rosyjskim. Łączny czas recytacji utworów nie powinien być krótszy niż 5 minut i dłuższy niż 7 minut.

Więcej wpisów w Tablica ogłoszeń