IFW UŚ w mediach społecznościowych

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci IFW UŚ, 

miło nam poinformować, że od marca nasz Instytut rozpoczął działalność w mediach społecznościowych. Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń, organizacji pracy Instytutu, zajęć dydaktycznych, konferencji itp. dostępne będą od teraz w trzech kanałach społecznościowych, tj. na:

Kontakt do administratorów poszczególnych mediów można znaleźć na naszej stronie: http://www.ifw.us.edu.pl/kontakt/. Wszelkie uwagi, sugestie, pomysły można kierować bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za strony w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo współtworzyć te media, dlatego zachęcamy do nadsyłania informacji i zdjęć do zamieszczania na stronach. 

Jednocześnie informujemy, że istnieje również możliwość otrzymywania drogą elektroniczną regularnych informacji, które publikowane są na stronie Instytutu. Informacje te system generuje i rozsyła w godz. 19.00-21.00 w jednej wiadomości. Osoby zainteresowane subskrypcją mogą skorzystać z formularza dostępnego na stronie: SUBSKRYPCJA. Po otrzymaniu mejla potwierdzającego należy kliknąć w link aktywacyjny.