Dyktando języka rosyjskiego w IFW UŚ – harmonogram

4 grudnia 2013 r. o godz. 11.30 w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej UŚ (Centrum Naukowo-Dydaktyczne Instytutów Neofilologicznych, ul. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu, sala 0.51 i 0.2) odbędzie się „Dyktando języka rosyjskiego” organizowane z inicjatywy Dyrekcji i Pracowników Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie oraz Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego, a także przy wsparciu  Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód o. Katowice i Koła Naukowego Rusycystów „Rosyjska Ruletka”.

Konkurs przewiduje dwa poziomy: pierwszy – dla początkujących (studenci IFW UŚ,  I i II rok studiów pierwszego stopnia), drugi poziom – dla zaawansowanych (studenci IFW UŚ,  III rok studiów pierwszego stopnia oraz I i II rok studiów drugiego stopnia). W dyktandzie mogą wziąć udział również  studenci Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zainteresowani konkursem oraz młodzież szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: dyktando_rosyjskie@o2.pl

HARMONOGRAM DYKTANDA JĘZYKA ROSYJSKIEGO