Dodatkowy nabór na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ dla pracowników IFW

Szanowni Państwo,

w związku z tym, że po rozstrzygnięciu pierwszego etapu naboru pracowników na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ pozostało jeszcze wiele wolnych miejsc, ogłaszam dodatkowy nabór na wyjazdy do ośrodków partnerskich, w których pozostały jeszcze niewykorzystane miejsca. Dokumenty aplikacyjne można składać do 12 stycznia (piątek) do godziny 9:30 w sekretariacie Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki naboru dodatkowego. Wszelkie informacje na temat wymaganych dokumentów znajdują się w poprzednim ogłoszeniu http://www.ifw.us.edu.pl/nabor-na-wyjazdy-dydaktyczne-i-szkoleniowe-w-ramach-programu-erasmus-dla-pracownikow-ifw-2/.

Anna Podstawska

Miejsca w ośrodkach partnerskich – nabór dodatkowy:

UNIVERSIDAD DE GRANADA, HISZPANIA – 1 miejsce

ISTANBUL UNIVERSITY, TURCJA – 2 miejsca

GAZI UNIVERSITY, TURCJA – 2 miejsca

OSTRAVSKÁ UNIVERZITA, CZECHY – 1 miejsce

UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ, CZECHY – 2 miejsca

MASARYKOVÁ UNIVERZITA, BRNO, CZECHY – 1 miejsce

BABES-BOLYAI UNIVERSITY CLUJ NAPOCA – 2 miejsca

UNIVERSITA DEGLI STUDI DI NAPOLI „L’ORIENTALE”, WŁOCHY – 1 miejsce

IMMANUEL KANT BALTIC FEDERAL UNIVERSITY, ROSJA – 2 miejsca

VLADIMIR STATE UNIVERSITY NAMED AFTER ALEXANDER AND NIKOLAY STOLETOVS, ROSJA – 1 miejsce